Мамині помічники: нові гаджети
Система догодовування біля грудей
Цей пристрій по догляду за новонародженим - імітація грудного вигодовування. Система догодовування складається з ємності для суміші і тоненької трубочки, що закріплюється на маминих грудях. Кроха смокче груди, а живлення надходить до неї ще й з трубочки. Завдяки активній стимуляції соска у мами поступово підвищується кількість молока.

Педіатри та консультанти по грудному вигодовуванню радять використовувати цю систему в догляді за новонародженим навіть у випадку, коли молока у мами немає взагалі - для більш близького контакту з малюком.

Нібблер
Пюре з баночки? Терте яблучко домашнього приготування? Для малюка існує більш простий і приємний спосіб знайомства з прикормом. Нібблер (від англійського nibble - «гризти») являє собою міцну нейлонову сіточку-кишеньку на зручній для дитячої долоньки ручці. Шматочок фрукта, овоча або кілька ягід поміщаються в сіточку, а малюк, радісно чмок, отримує свою порцію вітамінів, висмоктуючи м'якоть через сіточку і не ризикуючи вдавитися.

Настільки улюблені дітлахами банани - не найкраща начинка для нібблера - завдяки своїй консистенції вони потім важко відмиваються з сітки.

Подушка-підківка для годування
Успішне грудне вигодовування має бути задоволенням і для дитини, і для мами. На виручку прийде зручна подушка для годування. Вона має спеціальну вигнуту форму, що дозволяє годувати малюка на колінах або в ліжку в максимально зручній для нього позі.

Майбутнім матусям подушки допомагають прийняти зручне положення під час сну або відпочинку, для малюків старшого віку - незамінні під час освоєння навичок присажування.

Позиціонер
Кожній мамі прекрасно відомо, що догляд за новонародженою дитиною, особливо сон малюка, дуже важливий. Новонародженому немовляті небезпечно спати на спинці, адже у випадку зригування він може вдавитися. Як бути молодій матусі - адже вона не може спостерігати за улюбленим малюком всі 24 години? Щоб убезпечити дитину cпеціальний обмежувач-позиціонер створює бар'єр з боків сплячого малюка.

Позиціонер відноситься до тих речей, які актуальні лише в найперші місяці життя.

Ергономічний кокон
Величезний і незнайомий Великий Світ після маминого животика лякає немовля. Ергономічний кокон призначений для новонароджених і нагадує затишний маленький матрацик з бортиками по боках. Цей диво-гаджет допомагає новонародженому маляті швидше адаптуватися до нового середовища. Усередині такого кокона дитина відчуває почуття спокою та комфорту, як в маминому животику. Ергономічний кокон сприяє поліпшенню сну дитини, контакту малечі з навколишнім середовищем (перебуваючи в коконі, голівка дитини злегка піднята, що дозволяє легко її повертати, оглядаючи все, що відбувається навколо).

Це недешеве пристосування догляду за новонародженим актуально лише в перший-другий місяць життя малюка.

Слінг
Так називають пов'язку, яку використовують для перенесення дитини. Такий спосіб перенесення звільняє руки для домашньої роботи, робить походи в магазин або в гості зручнішими (можна обійтися без громіздкої коляски).

Існують різновиди слінгів: слінг на двох кільцях, слінг-шарф, май-слінг. Пам'ятайте, що слінг на кільцях підійде новонародженому маляті, а слінг-шарф хороший «засіб пересування» для дитини, що вміє сидіти і пробує ходити.

Слінгобуси
Слінгобуси - аксесуар для мами і іграшка малюка одночасно. Зроблені з екологічно чистих матеріалів, розфарбовані в життєрадісні кольори. Подорожуючи в слінгу або сидячи у мами на руках, малечі приємно і безпечно ними грати.

При бажанні цей корисний аксесуар легко зробити своїми руками з великих намистин (в'язаних або дерев'яних) - м'яких або твердих, беззвучних або гримлячий. Шнурок для намиста повинен бути дуже міцним.

Стерилізатор дитячого посуду
Кип'ятіння пляшечок в каструльці - це вчорашній день. Набагато простіше і швидше зробити це в СВЧ-печі з допомогою спеціального стерилізатора. Процес такий: ви кладете в нього чистий посуд, заливаєте його водою і ставите в мікрохвильовку. Час стерилізаціі пляшечок для вашого малюка займає від 2 до 8 хвилин. Перед тим як придбати стерилізатор, поцікавтеся чи підійде він до вашої СВЧ-печі, чи поміститься в неї і на яку кількість пляшечок він розрахований.

Якщо на полиці в кухні вже розмістилася пароварка, їй цілком можна довірити і стерилізацію дитячого посуду.

Підгузники-трусики для плавання
Плавання дуже корисне для малюка, воно не тільки сприяє зміцненню організму, що розвивається, а й підвищує імунітет, поліпшує якість сну й апетиту. З новими підгузками для занять у воді, матусі зовсім не варто переживати, що крихітку і оточуючих може щось потурбувати. Вони легко збережуть воду в басейні чистою і залишаться сухими зсередини. Підгузники-трусики зроблені зі спеціального дихаючого матеріалу, що благотворно впливає на ніжну шкіру малюка.

Як і на будь-який інший вид підгузників, у дитини може виникнути алергічна реакція, тому спочатку - для проби - придбайте невелику упаковку.

Накопичувач для підгузників
Цей гаджет допоможе якісно і легко утилізувати брудні підгузки. Це герметична ємність, яка надійно приховає використані підгузники і не пропустить неприємні запахи. Кожен використаний підгузник окремо упаковується в антибактеріальну плівку. Контейнер закривається антибактеріальної кришкою, що допомагає геть позбутися від неприємних запахів.

Якщо ваша дитина не перебуває в одноразових підгузниках цілодобово, та й квартира не дуже велика, подібний накопичувач - предмет НЕ першої необхідності.

feelgood.com.ua
© ditky.com.ua