Вагітність: 4 тиждень


Зміни в організмі дитини

З цього тижня починається ембріональний період розвитку дитини. Зараз він нагадує плоский диск розміром з макове зернятко і складається з двох шарів клітин. Саме з них і сформуються всі органи і частини тіла.

Амніотичний мішок збільшується в розмірах. Він буде домом дитині на час всього внутрішньоутробного розвитку. Навколоплідні води створять необхідне середовище і захистять від механічних пошкоджень.

Формуються плацента та пуповина. До кінця тижня вони почнуть забезпечувати дитину поживними речовинами і киснем, а також виводити продукти його життєдіяльності.

Зміни у вашому житті

Тепер ви можете дізнатися про свою вагітність, підтвердивши її з допомогою домашнього тесту. Найбільш точні результати будуть до кінця тижня.

Якщо тест позитивний, а ви приймаєте будь-які лікарські препарати - обов'язково порадьтеся зі своїм лікарем щодо необхідності це робити далі. Наступні шість тижнів мають вирішальне значення. Починає функціонувати плацента та пуповина, тому все, що знаходиться у вашій крові, потрапляє і до дитини. А вона зараз дуже вразлива і чутлива до зовнішніх факторів.

Якщо тест негативний, повторіть його через тиждень. Деякі тести для домашнього використання недостатньо чутливі для підтвердження вагітності на настільки ранніх термінах.

Парам, які безуспішно намагаються завагітніти протягом року і більше, необхідно звернутися до лікаря. Обстеження обох партнерів допоможе виявити причини цього. Результат, можливо, вас засмутить. Але пам'ятайте - чим раніше ви дізнаєтеся про проблему, тим швидше знайдете шляхи для її вирішення.

http://rebenok.info/
© ditky.com.ua