Зростаємо разом!


Квадратні метри дитинства

Дитяча кімната - самий світлий і радісний куточок у будинку. Девіз, під яким повинні вибиратися матеріали для її обробки і оформлення: «Натуральність у всьому!»
Переглядів 10036

дитяча кімната, меблі для дитячої кімнати, дизайн дитячої кімнати, шпалери для дитячої кімнати

Як правильно фотографувати дітей

Фотоапарат є практично в кожній родині. Звичайно, в фотоальбомі дитини повинні бути знімки, зроблені професійним фотографом, але це лише невелика частина, всі інші фотографії, як правило, роблять батьки. Кілька корисних і досить простих порад дозволять вам зробити відмінні знімки, які прикрасять ваш сімейний альбом.
Переглядів 12548

фотографування, сімейний альбом, ідеї для фотографій, фотосесія

Чим зайняти дитину восени

Осінь - прекрасна пора року. Природа обдаровує нас щедрим урожаєм і радує око яскравими фарбами, а під ногами так приємно шарудить опале листя... Все було б просто ідеально, якщо б з усіма цими красотами «в додаток» не йшли холодні вітри, дощі і сірі хмари над головою. При такій погоді милуватися осінніми пейзажами куди приємніше з вікна, сидячи в теплому і затишному будинку. Чим же зайняти дітей, коли на вулиці сиро і холодно, і на прогулянку особливо не вийдеш?
Переглядів 12583

ідеї для творчості, цікаве дозвілля, осінь, ігри

Сімейна книга

Ви хочете, щоб історія вашої родини була укладена не тільки у приємних спогадах, а й мала якесь предметне втілення?
Переглядів 7053

ідеї для творчості

Мамині помічники: нові гаджети

О скільки нам відкриттів дивних! Радіоняні, слінги, слінгобуси, подушки для годування... Тепер догляд за новонародженою дитиною став набагато простішим! Список товарів для малюків постійно поповнюється новинками, призначення яких часом складно зрозуміти.
Переглядів 9860

система догодовування біля грудей, нібблер, подушка-підківка для годування, позиціонер, ергономічний кокон, слінг, слінгобуси, стерилізатор дитячого посуду, підгузники-трусики для плавання, накопичувач для підгузників