Харчування


Як заохотити дітей їсти більше овочів і фруктів

Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) рекомендує людям споживати не менше 400 грамів фруктів і овочів щодня. Високий рівень споживання фруктів і овочів був пов'язаний зі зменшенням ризику розвитку захворювань, в тому числі деяких видів раку, хвороб серця, ожиріння і діабету. Часте вживання овочів в їжу і їхня різноманітність у ранньому дитинстві сприяє перенесенню і закріпленню здорових звичок харчування, які продовжуються в зрілому віці.
Переглядів 11909

здорове харчування, овочі та фрукти, поради

Поїжте... якщо вам недобре

Нудота

Щоб справитися з нею, їжте частіше і трохи менше. Прийміть 500-700 мг кальцію з будь-якого джерела, він добре допомагає в таких випадках. Якщо нудота турбує вас постійно, обов'язково розкажіть про це лікарю.
Переглядів 9782

харчування

Скажи мені, як ти їж?

«Вічна панікерша»

Вагітність посилює її і без того тривожний стан духу. Вона їсть без апетиту, майже одне й те саме, і постійно боїться зробити щось не так. «Чи можна їсти м'ясо, сир, яйця? Чи немає нітратів у цих овочах? А у воді з-під крана? Чи буду я гарною матір'ю? »- В подібних міркуваннях вона проводить більшу частину часу.

Порара лікаря:

Вам потрібно урізноманітнити меню і скористатися вагітністю, щоб почати займатися йогою.
Переглядів 9201

харчування, тест

Про якість та кількість

Звістка про майбутнє народження малюка змінює наше ставлення до того, що ми їмо. Колишня безтурботність поступається місцем стратегічному плануванню та вдумливій ​​вибірковості.
Переглядів 9538

харчування, білки, жири, вуглеводи, кальцій, залізо, вітамін D, фолієва кислота, вітамін B9, перший триместр, другий триместр, третій триместр

Сніданок для школяра

В ідеальний сніданок учня повинні входити білки, які пробуджують роботу мозку, і вуглеводи, які благотворно впливають на його роботу. Пропоновані нижче рецепти дозволять вам в найкоротші терміни приготувати корисний сніданок для маленького учня.
Переглядів 9925

харчування, школа, сніданок, рецепти

Здорові продукти, або 5 китів правильного раціону


Переглядів 10119

харчування, залізо, кальцій, вітамін E, калій, клітковина