Скажи мені, як ти їж?


«Обжора»

Вона спекулює своїм «становищем» і їсть все, що їй хочеться. Її девіз: «Хоч раз в житті я маю право отримати задоволення!» Навколишні часто балують її і потурають усім (або майже всім) примхам.

Порада лікаря:

Якщо ви неодмінно хочете порадувати себе, пригощайтеся тільки дієтичними продуктами і намагайтеся побільше думати про майбутнього малюка.
«Біоекологія»

Питання екології хвилюють її настільки, що вона їсть виключно біопродукти. Вегетаріанський режим харчування дуже їй імпонує, вона їздить у відпустку в Непал і катається на гірських лижах, будучи на сьомому місяці вагітності.

Порада лікаря:

Якщо ви не любите м'ясо, їжте хоч би молочні продукти, рибу, яйця і горіхи. Зробіть над собою зусилля і дотримуйтесь рекомендацій лікаря, адже 9 місяців - не такий вже довгий термін.

«Бізнес-леді»

Вона вічно зайнята роботою і навіть під час їжі продовжує займатися справами. Її холодильник завжди порожній, вона рідко буває вдома вечорами і шкодує, що не може більше займатись спортом.

Порада лікаря:

Ви взялися за дуже складну задачу! Пора уповільнити ритм життя, і робити це краще поступово. Знайдіть час для їжі, нехай навіть в офісі, і йдіть раніше додому. Спробуйте готувати самі, хоча б прості страви.
Переглядів 11463

харчування, тест

Коментувати

Залогіньтесь будь-ласка!